O nás

Vítáme Vás na stránkách stavební společnosti DOLMENS building, s.r.o. se sídlem ve Světlé Hoře. Připravili jsme pro Vás jednoduchou prezentaci naší společnosti s přehledným členěním jednotlivých činností námi poskytovaných služeb. Získáte tak přehled o činnosti společnosti včetně fotografií z námi realizovaných staveb.

Zabýváme se realizací všech typů staveb počínaje výstavbou rodinných domů a objektů pro bydlení, penzionů, hotelů, přes administrativní, výrobní a obchodní provozovny, rekonstrukce všech objektů, zateplování fasád a půdních prostor, tesařské konstrukce, až po výstavbu a rekonstrukci bazénu, sportovních areálu, oprava a rekonstrukce kulturních památek.

Společnost také disponuje kvalitním vozovým parkem včetně zemní techniky, která je potřebná při zakládání staveb nebo pokládce inženýrských sítí.

Převážná část staveb je zajišťována vlastními pracovníky. Subdodavatelské firmy, které provádějí specializované řemeslné práce, s námi spolupracují již řadu let ke spokojenosti naší i našich zákazníků. Veškeré materiály používané na našich stavbách jsou výhradně od renomovaných výrobců stavebních hmot.